Chladicí PUR boxy - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Chlasicí PUR boxy

Chladicí box po kterém toužíte, dodáme vždy na míru, dle Vašich přání z hlediska designu, velikosti a tvaru.
Chladicí a mrazicí boxy z polyuretanových panelů mají vynikající izolační vlastnosti s minimální tepelnou vodivostí a prostupem tepla.
Mezi nejčastější využití chladicích boxů z polyuretanových panelů spádá skladování potravin, farmceutických a chemických výrobků ale i jiného zboží například z automobilového průmyslu.
K boxům dodáme a namontujeme i chladicí technologie.
V případě zájmu lze dodat PUR panely od firmy Brucha i samostatně.
Pur panel
Kategorie 1
V případě zájmu jsme schopni dodat Vámi uvedené množství PUR panelů
0.00 Kč(vč. DPH)
Přidat
PUR box
Kategorie 1
V případě zájmu jsme schopni dodat a namontovat box z PUR panelů podle Vašich představ
0.00 Kč(vč. DPH)
Přidat

Gastro provozy jednoznačně vyžadují vysoce kvalitní systém pro bezpečné uložení a uchování potravin. Chladicí PUR boxy nabízí flexibilní řešení na míru danému prostoru i frekvence využití. Garantují vysoce hygienický prostor pro přehledné, zdravotně nezávadné uložení čerstvých surovin, a to jak běžných potravin a mléčných výrobků, ale i nápojů. Navíc dovolují udržet vysokou hygienickou úroveň.

Chladicí PUR boxy je možné navrhnout doslova na míru danému prostoru. Možné je volit sestavení s jedněmi vchodovými dveřmi, běžné jsou i boxy průchodové, kde je přístup umožněn ze dvou stran pro snadnější obsluhu a lepší využití prostor. Vnitřní velkorysý objem může být vybaven stejně flexibilně. Obvyklé jsou regálové systémy, které zlepší orientaci, umožní prakticky členit vnitřní prostor podle typu ukládaných potravin nebo jejich množství. Boxy pak může dále doplňovat i pojezdová rampa nebo další ochrana vstupu vertikálními lamelami. Důležitý je i systém přímého osvětlení.

Systém chlazení je podporovaný efektivní izolací. Chladicí PUR boxy mohou být navíc vybaveny i výkonnými ventilátory, které zajišťují rovnoměrné proudění vzduchu, tím lépe udržují požadovanou teplotu, a navíc zlepšují hospodárnost provozu. Veškeré povrchy jsou ošetřeny pro vysokou odolnost vůči korozi nebo mechanickému poškození, respektují i nutný předpoklad zdravotní nezávadnosti. Podlaha je často řešená protiskluzovou úpravou k zvýšení bezpečnosti práce.

Chladicí PUR boxy můžete zcela přizpůsobit konkrétnímu gastro provozu. Využijte nabídky, která vám dovolí správně uchovávat potraviny, prodloužit jejich trvanlivost, zachovat jejich vzhled i chuť a zlepšit všeobecně pracovní podmínky. Chlazení Berka nabízí kompletní služby, ochotně vás seznámíme s možnostmi a navrhneme optimální variantu na míru vašim požadavkům. Zajistíme dodávku i montáž včetně kompletního záručního i pozáručního servisu.

Výhody chladicích a mrazicích boxů z PUR panelů

Návrat na obsah