Kondenzační jednotky - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Kondenzační jednotky

Jsou kritickou součástí chladícího zařízení, z toho důvodu je důležité správně zvolit jednotku pro Vaší potřebu. Jednotku dodáme pro aplikace s různým typem chladiv, v souladu s platnou legislativou.
Konzultace
V případě zájmu k vám přijedeme a na základě odborné bezplatné konzultace poradíme a najdeme ideální řešení.
Projekt a realizace
Díky dlouhodobým znalostem připravíme průvodní dokumentaci a podrobný popis navrhované technologie.
Dodání a montáž
Celé zařízení dodáme a namontujeme s prvotřídním technickým vybavením.
Servis
K od nás dodané chladící technice máte doživotní technickou podporu.

Kondenzační jednotky přímo ovlivňují funkci a spolehlivost chladírenských zařízení. Gastro provozovny jsou závislé na výkonném a flexibilním zdroji, který pomáhá nejen bezpečně skladovat potraviny a nápoje, ale navíc prodlužuje jejich trvanlivost, udržuje dobrý stav, vzhled i chuť. Gastro provozy vyžadují kvalitní jednotky, ale současně také zařízení, která nezvyšují násobně provozní náklady. Kondenzační jednotky jsou zpravidla tvořeny sestavou – kompresor, ventilátory, kondenzátor chlazený vzduchem nebo vodou a případně zásobníkem chladiva. Výkon jednotky, její typ i instalaci by měl řešit ideálně odborník. Výrobci nabízí pestrou škálu vybavení a jejich parametry je třeba uvážlivě volit podle mnoha parametrů, nejen podle požadovaného výkonu, ale i podle odpařovací teploty a teploty okolí. Důležitý je také hospodárný provoz, který může stálý běh zařízení zásadně ovlivnit.

Chlazení Berka nabízí služby kompletní dodávky kondenzačních jednotek. S letitou zkušeností a skvělou orientací na trhu může doporučit optimální variantu na míru vašemu gastro provozu a přesně podle vybavení, které používá. Kondenzační jednotky můžeme dodat malým provozům, ale i pro chlazení a mražení ve skladech a zpracovatelském průmyslu. Dodávku včetně kompletního záručního i pozáručního servisu realizujeme i pro obchodní sítě prodejen a supermarketů a hotely.

Návrat na obsah