Klimatizace a tepelná čerpadla - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Klimatizace a tepelná čerpadla

Nabízíme klimatizace pro příjemné klima v domácnosti, kanceláři nebo obchodních prostorech. Můžete chladit i vytápět, šetřit energii, čistit vzduch v interiéru, odvlhčovat a
předcházet vzniku plísní a bakterií. Vyberte si z různých moderních technologií nejžádanějších značek.
S vhodnou volbou vám rádi pomůžeme.
Ať jste majitelem rodinného či bytového domu, obchodu nebo manažer hotelu, s tepelnými čerpadly se nikdy nebudete muset vzdát tepelné pohody výměnou za energetickou účinnost a úspory.
Přechod od kotle k tepelnému čerpadlu znamená změnu na zcela ekologické řešení. Již není spalováno žádné palivo ani plyn a energie se získává obnovitelným způsobem. Tepelná čerpadla obecně snižují emise CO2 o 70 %!
Naše jednotky nabízejí řadu možností vytápění a chlazení pro jakoukoli místnost nebo domácnost,
energetickou účinnost A+++ a stylový design.
Snižte svůj dopad na životní prostředí a současně i své účty za energii – s nejvyšší možnou energetickou účinností, která je na trhu k dispozici.


Tepelná čerpadla jsou bez diskuze nejvýhodnějším způsobem vytápění i ohřevu vody. Dokáží ušetřit až 75 % běžných nákladů. Tepelnou energii totiž efektivně získávají z okolního vzduchu, podzemní vody nebo země. Přechod nebo pořízení efektivního čerpadla pak podporuje ještě další významná výhoda, to je levnější sazba elektrické energie. Ušetříte tak nejen za vytápění, ale všeobecně za jakoukoliv další spotřebu elektřiny.
Více o dodávkách a montáži klimatizací a tepelných čerpadel

Návrat na obsah