Chladicí vitríny na potraviny - 2xchb

Tel: 724 993 888
e-mail:chlazeniberka@gmail.com
Přejít na obsah

Chladicí vitríny na potraviny

Obchody dnes nabízejí stále rozmanitější nabídku čerstvých potravin, potřebují tudíž také různorodé možnosti atraktivních prodejních řešení - chladicí vitríny na potraviny.

Dallas
Kategorie 1
0.00 Kč(vč. DPH)
Přidat
Venezia
Kategorie 1
0.00 Kč(vč. DPH)
Přidat

Jak nejlépe skloubit prezentaci potravin a nápojů s kvalitním uchováním? Chladící vitríny se stanou neodmyslitelnou a velmi efektivní součástí vybavení vašeho gastro provozu či obchodu. Elegantním designem zaujmou vaše hosty, přehledně a bezpečně uloží jakýkoliv typ potravin. Pozitivně ovlivní délku trvanlivosti i atraktivní vzhled potravin.

Chladící vitríny patří do základního vybavení pro pultový prodej cukráren, lahůdek, ale své místo mají i v restauracích a barech, důležité jsou pro provoz supermarketů. Chladící vitrína je skvělým nástrojem i pro floristy v zahradnictví. Konečný vzhled, velikost i vnitřní uspořádání je totiž možné flexibilně přizpůsobit jakémukoliv provozu i typu uchovávaného zboží. Možné je volit uzpůsobení vitríny tak, aby dokonale vyhověla typu provozu, využívala dispozice interiéru, usnadňovala obslužnost a také přitahovala pozornost.

Chladicí vitríny tak můžete volit nejen jako volně stojící, ale i stolní nebo pultové. Volně stojící vitríny nabízí velkorysý vnitřní objem, můžete přehledně uložit zásobu nápojů, od lahvových až po plechovkové. Stolní vitríny jsou častou volbou pro uložení lahůdek a zákusků. Modely mohou dovolit flexibilně nastavit výšku a počet jednotlivých polic, mohou pracovat i s otáčejícím mechanismem. Atraktivní doplňky ještě lépe zvýrazní a podtrhnou prezentované produkty, chladicí vitríny můžete volit s LED osvětlením, u aromatických potravin je výhodou ventilace a ionizátor, které nejen udrží potraviny v perfektním stavu, ale efektivně také pohlcují případné výrazné vůně.

Vitríny mohou přejmout klasický neutrální design bílé a s prosklenými dveřmi, podle typu interiéru však může být zajímavá i varianta v černé, nerezu nebo upravená ve firemních barvách. Chlazení Berka nabízí kompletní služby v dodávce chladicích vitrín, včetně plného záručního i pozáručního servisu.

Výroba nerezových chladicích vitrín a pultů

Návrat na obsah